Aksesuar

Aksesuar

RENAULT ORİJİNAL AKSESUARLARI HAKKINDA HERŞEY

TAŞIMA VE KORUMA GAMI
Aracınızın taşıma kapasitesini artırma ihtiyacınız mı var?
Çeki demirleri, tavan barları, tavan bagajı ya da bisiklet taşıyıcılar, kayak taşıyıcılar... Geniş Renault aksesuar gamımız arasından seçiminizi yapın ve tüm seyahatleriniz süresince ekipmanlarınızı yanınızda taşıyın.

Ailenizi ve eşyalarınızı korumayı mı istiyorsunuz?
Alarmlar, park sensörü, çocuk koltuğu, güvenlik kitleri... Renault size, Renault’nuzdan tek başınıza veya ailece güven içinde faydalanmanızı sağlayacak çok sayıda aksesuar sunuyor.

İÇ AKSESUAR GAMI
Renault’nuzun içini kendinizi evinizde hissetmeniz için size özel yapma arzunuz mu var?
Kolçaklar, kapı eşikleri, saklama alanları, vites kolları, parfüm püskürtücüler... Renault’u seçmek, size içeride konforu sağlamak için aracınıza özel olarak uyarlanmış geniş aksesuar gamından faydalanmak demektir.

Renault’nuzun içini koruma konusunda endişeniz mi var?
Kauçuk ve halı paspaslar, bagaj paspasları... Renault, size aracınızın içini uzun süre ilk günkü gibi korumanıza yardım edecek ürünler sunuyor. 

DIŞ AKSESUAR GAMI
Dikkat çekmek ve Renault’nuza onu eşsiz kılacak küçük dokunuşu verme arzunuz mu var?
Aracınız için özel olarak çizilmiş kişiye özel aksesuar gamımızdan faydalanın. Sportif kitten alüminyum jantlara kadar, Renault’nuzu imajınıza göre tasarlayın ve ona gerçek bir orijinallik dokunuşu katın! 
Renault’nuzun karoserisini koruma ve onu dışarıdan gelecek tehlikelere karşı muhafaza etme endişeniz mi var?
Çamurluklar, yan çıtalar, kapı korumaları... Aracınız için özel olarak tasarlanmış ve estetiğine uygun olarak dıştan mükemmel olarak korumanızı sağlayacak birçok aksesuar bulunuyor.

MULTIMEDYA GAMI
Otomobil yolculuklarınızı daha eğlenceli geçirme isteğiniz mi var?
Telefon kiti, navigasyon, DVD Player, iPad tutucu... Renault’un size hayatı kolaylaştırmak ve seyahatlerinizi daha keyifli geçirmenizi sağlamak için sunduğu birçok yenilikçi aksesuar bulunuyor!

Twitterda Bizi Takip Et

MODELLER
Neden Biz ?
    Dürüst, açık, net ve güven verici duruşuyla müşterilerinin, tedarikçilerinin ve toplumun saygısını kazanan BADAY; insana odaklı misyonunu, sürdürülebilir kaliteye öncelik veren çalışma anlayışını, nitelikli insan gücünü gelişen teknolojiyle birleştiren çalışma şeklini ve deneyimini otomotiv sektörüne de aktarmak üzere harekete geçmiştir.
Bizi Takip Edin

Web sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için Çerezler kullanılmaktadır. Bilgi edinmek için;

çerezler hakkında bilgi sayfamızı ziyaret edin.