Kurumsal

Kurumsal

Dürüst, açık, net ve güven verici duruşuyla müşterilerinin, tedarikçilerinin ve toplumun saygısını kazanan BADAY;

insana odaklı misyonunu, sürdürülebilir kaliteye öncelik veren çalışma anlayışını, nitelikli insan gücünü gelişen teknolojiyle birleştiren çalışma şeklini ve deneyimini otomotiv sektörüne de aktarmak üzere harekete geçmiştir.

2013 yılı itibariyle BADAY otomotiv sektöründe çeşitli markaların yetkili satış ve servis hizmetleri sağlayıcısı rolünü üstlenmiş bulunmaktadır. Otomotiv sektöründe de lider ve saygın kuruluşlar arasına girmeyi hedefleyen BADAY; müşterisine verdiği değer politikasını, dünyanın bu iki önemli markasının 1. el ve 2. el satışlarına aynen taşıyor. Satış sonrasında orjinal yedek parçalar, üst düzey teknoloji, profesyonel bir ekip ve geniş bir servis ağıyla BADAY ayrıcalığı bakım ve servis hizmetlerinde de devam ediyor...

Baday Otomotiv, showroom’unda modeller hakkında bilgi alabileceğiniz genç ve eğitimli satış temsilcileri tüm sorularınızı yanıtlayacaklardır. Kampanyalar, kredilendirme ve takas güvencesi gibi konularda sizleri bilgilendireceklerdir.

Twitterda Bizi Takip Et

MODELLER
Neden Biz ?
    Dürüst, açık, net ve güven verici duruşuyla müşterilerinin, tedarikçilerinin ve toplumun saygısını kazanan BADAY; insana odaklı misyonunu, sürdürülebilir kaliteye öncelik veren çalışma anlayışını, nitelikli insan gücünü gelişen teknolojiyle birleştiren çalışma şeklini ve deneyimini otomotiv sektörüne de aktarmak üzere harekete geçmiştir.
Bizi Takip Edin

Web sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için Çerezler kullanılmaktadır. Bilgi edinmek için;

çerezler hakkında bilgi sayfamızı ziyaret edin.